COVID-19

Poniżej krótko na temat dezynfekcji podczas rejsu jachtem w Grecji. Twoje wakacje napewno będą bezipeczne, ponieważ my o to zadbamy.

Rejsy jachtem w Grecji to jedna z najbezpieczniejszych form spędzania wakacji w dobie pandemii. Grecja to bezpieczny kraj, który w 2020 roku zanotował niewielką liczbę zakażeń,. Władze i mieszkańcy bardzo dbają o zasady bezpieczeństwa.  Większość czasu spędzamy na jachcie w swoim gronie. Odwiedzane miejsca są zwykle mało zatłoczone, miasteczka bardzo małe, natomiast w tawernach siedzimy na zewnątrz w bezpiecznej odległości.

Zgodnie z zaleceniami władz wdrożyliśmy specjalną procedurę, gdzie dezynfekujemy jacht po każdym rejsie, a pościel i ręczniki są dokładnie prane. Codziennie mierzymy temperaturę ciała całej załodze.

Pandemia Covid-19 dotyka nas wszystkich i często krzyżuje nasze plany, dlatego więc proponujemy elastyczne warunki rezerwacji i uczestnictwa w rejsach. W wypadku trudności związanych z pandemią Covid-19, takich jak: zakaz wyjazdu z kraju lub wjazdu do Grecji, odwołanych lotów w związku z pandemią, kwarantanny po wjeździe czy powrocie zwracamy 100% zadatku lub umożliwiamy przesunięcie rejsu na inny wolny termin.